Programování


Nechte si vytvořit profesionální webové stránky.

Používám vlastní CMS, které vždy přizpůsobím potřebám Vašeho webu, získáte tak jednoduché a intuitivní ovládání svého webu, ušité na míru přesně Vašim potřebám.

Programováním webů se zabývám již od roku 1998, profesionálně od roku 2008. Za tuto dobu jsem optimalizoval postupy, které umožňují efektivní a rychlou tvorbu webu. Poradím Vám ve výběru hostingu a se vším okolo zprovoznění webu. Jsem schopen vytvořit web na klíč, kdy přijdete s požadavkem na web a podle složitosti do několika dnů nebo týdnů dostanete požadovaný web vč. hostingu, grafiky, naprogramování a spuštění.

Jsem programátorem a spoluvlastníkem úspěšného portálu topdesigner.cz

Můj profil, kde se dozvíte více o mých zkušenostech můžete najít zde


Grafické návrhy


Nejlepší způsob jak získat grafický návrh na webové stránky, logo, vizitky a další grafické návrhy, je použít službu topdesigner.cz.

Zde získáte požadovaný grafický návrh pomocí grafické soutěže. Grafickou soutěž vyhlásíte na portálu pomocí formuláře a oslovíte tím více než 2000 registrovaných grafiků. Grafici vloží návrhy - průměrně jich je 80 na jednu soutěž - ze kterých si můžete vybrat ten, který se Vám líbí nejvíce.

Výhodou je, že za cenu, za kterou máte obvykle jeden návrh, dostanete velké množství grafických návrhů.

Portál topdesigner.cz byl spuštěný na konci února 2012 a v červnu 2013 už proběhla 200 soutěž a na výhrách bylo designérům vyplaceno přes 1.000.000,- Kč. Zadavatelé jsou velice spokojení a na portál se opakovaně vracejí, mezi největšími zadavateli grafických soutěží je i Danone, které si již nechalo navrhnout několik grafických návrhů na obaly pro své produkty.


Webhosting


Na hostování vašich webů, doporučuji již několik let ověřené servery nabízené společností WEDOS. Pokud Vám mohu s objednáním hostingu pomoci, tak mě kontaktujte, nebo si ho můžete zařídit sami na tomto odkazu hosting wedos. V případě hostování více webů, je vhodné zamyslet se nad možností vlastního VPS, s jehož administrací Vám mohu také pomoci.


Doména


Nejlevnější doménu si také můžete pořídit od společnosti WEDOS odkaz zde. V případě, že potřebujete pomoct s registrací domény, nebo s výběrem domény pro kvalitní SEO, tak mě také kontaktujte.


SEO


Ačkoli sám SEO neprovádím, jsem schopen nabídnout Vám služby mého kolegy, se kterým společně pracujeme na portálu topdesigner.cz. Doporučuji Vám skutečně odborníka na SEO, který je schopen vytvořit Vám strukturu a obsah webu jak říká "tak aby vyhledávačům chutnal".